Bankacılara ya da Hobi Olarak ilgililerine Zor Bi' Kredi Mevzuatı Sorusu

Çalışırken ev kredisi çekerek ev almış bir şahıs borçlarını bitirmemişken askere gittiğinde bu krediyi yapılandırabilir mi ?

mesela uzun dönem çıktı diyelim sanırım ilk 2 ay maaş alamıyor bunu tekrar yapılandırıp ertelerler mi ?

Bu şahsın başka kredileri de varsa, askerlik durumunda refleks nasıl olur ?

birkaç internet sitesinde bankanın insiyatifinde denilmiş ancak, bu durumda şube ile mi görüşmek gerekiyor bunun başka örnekleri var mı onları merak ediyoruz.

yapılandırma, bankanın opsiyonu. mevzuat diye bir şeyi olamaz yani (bankalar yapmak zorunda değil) ancak zorunlu kalırlarsa yaparlar... ve tüm bankaları genelleyemezsiniz. şubenizde MT ile görüşün.

  • 507  (09.04.18 21:41:48 ~ 21:43:44)
Bu aralar sık duyurum, bu soruya da cuk oturuyor.
"Eğer bankadan 100bin TL kredi aldıysanız bu sizin sorununuzdur. Eğer bankadan 100 Milyon kredi aldıysanız bu bankanın sorunudur"

  • rastinon  (09.04.18 22:36:05)