kedi tüyü ve kurutma makinesi

Merhaba,

kedi sahiplendik bir süre önce, ufaklık bolca tüylü ve mevsim nedeniyle de epeyce dökecek. maması gayet kaliteli, furminator'ü de var. fakat uçuşan ve kıyafetlerimize bulaşan tüyler nedeniyle kurutma makinesi almayi düşünüyoruz.

hangi modelleri önerirsiniz?

Bizde sanayi tipi Miele var ve bu bir çözüm değil. En iyi çözüm bu zamazingo: mcdn01.gittigidiyor.net

  • bos gezenin bos ustasi  (09.04.18 01:02:48)
Haha kurutma diyince kıyafet kurutma anladım ben sık sık çamaşır yıkayacaksın falan diye ahahah, saç kurutma makinası ile tüy falan gitmez boş yere deneme bile:)

  • bos gezenin bos ustasi  (09.04.18 01:04:28)
o tüy toplama aletinin şarjörlüsü var ikea da.

  • tukenmez adam  (09.04.18 01:17:06)
saç kurutma makinesinden bahsediyorsan kedi onun altında durmaz onu söyleyeyim. o kadar gürültü çıkaran makineyi gören kedi, haç görmüş vampir gibi kaçar.

edit: sanırım çamaşır kurutma makinesi kastedilmiş.
  • himmet dayi  (09.04.18 10:01:10 ~ 11:08:10)
%100 çözüm olmasa da oldukça etkili. ben de cok üst seviye bir marka yok fakat önemli olan enerji sınıfı ona dikkat etmeniz en önemlisi diyebiliriz.bence düşünmeden alın eve aldığım en yararlı 2 elektronik üründen biri diyorum her zaman. digeri de neato botvac dökülen tüyleri vs günlük siz evde yokken süpürüyor herkes mutlu mesut yaşıyor :)

  • kullanıcı adını aktif edemeyen insan  (09.04.18 10:48:49)
tüylerini kestirebilirsiniz ben kestiriyorum kendileri de çok rahat ediyor

  • suicides underground  (09.04.18 10:51:07)