[]

para nerede

youtube'ta şöyle bir kanala denk geldim. mesleklerin kazançlarını hesaplıyorlar. bu işlerde bu kadar para var mı? röportaj yapılan insanlardan hiçbiri o paraları kazanıyormuş gibi durmuyor. yani ayda 30-40-50 bin kazanan insanlara benzemiyorlar pek.

www.youtube.com


 
para ile inanc kimde bilinmez derler :) bir de mesela bir kafe 50bin kazanirken baska biri 2bin net yapmayabilir


  • azeroth  (08.04.18 11:00:44) 
Para elektronik sigara işinde :) likit satanlar, cihaz satanlar, yedek parça satanlar köşeyi döndüler:) belki o konuda da video çekerler :)


  • Fusha  (08.04.18 13:12:19) 
ne bileyim çok uçuk geldi. ayda 40-50 bin lira ciddi rakamlar. mesela üst düzey yönetici, adı duyulmuş bir doktor anca kazanır. bu mesleklerdekiler de tabii kazanabilir ama röportaj yapılan insanlar o kadar para kazanan insanlar gibi durmuyor. kazanılsa da adı duyulmuş bazı dövmeciler kazanır bence mesela.


  • nick bulamadim  (08.04.18 14:42:24) 
bu konuyu birde bir kanalım ana haberlerinin sonunda işliyorlar. Benimde çok ilgimi çekmişti. Fakat onun konusu düşük maliyetli çok kazandıran işlerdi. Mesela pilavcılık ya da istiridye mantarı gibi..
Bu haberleri izledikten sonra pilavcı açmayı bile düşünmüştüm. Hesaplayınca, günde ortalama 5 liradan 100 tabak pilav satan biri, ayda yaklaşık 5000-7000 arası kar edebiliyor. Ama tabi her işin zor yanı vardır eminim :)

  • kismisolungac  (08.04.18 15:29:07 ~ 15:30:05) 
Tanıdığım bir psikolog 60 bin lira kazanıyor ayda.

Bir de şu var klüp sahipleri muhtemelen haraç veriyor birilerine. Pilavcılar falan da veriyor olabilir.
  • Fusha  (08.04.18 19:25:17) 
videoların hepsini izledim. Bende başta şok oldum ondan sonra mantıklı geldi açıkcası.

kimse ne kazandıgını tam olarak soylemedıgınden dolayı bize enteresan geliyor.. kendi işini yapan ve müşterini olan insan İstanbul'da bu rakamları kazanıyor zaten yoksa bunlar range rover falan nasıl alacakta binecek. Beni tam olarak ikna eden video dilenci cocuklar oldu. Çoğumuzdan çok para kazanıyorlar ://
  • Aşk Adamı  (08.04.18 22:16:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.