iğneada kamp nokta atışı soru

arabayı çeksek yol kenarına, herhangi bir tesis vb. olmayan fotoğrafta işaretlediğim yere, ormanın içine girip kamp atsak birisi gelip siz hayırdır der mi? yoksa usulü bu mudur zaten?

tesis istemiyoruz, doğal bir kamp alanı bakıyoruz.

Orası longoz ormanları ise orada kamp yapmak yasak.

  • garaser  (08.04.18 00:40:08)
iğneada'da zaten kamp alanı var tesis olmayan.

  • kompisko  (08.04.18 01:39:30)
yol üzerinde köye giderken sağda longoz ormanları girişi var.
www.yesilyurtgazete.com

bu girişten girip arabayı bi yere çekip ormanın içinde kamp kuramazsınız kanımca. Yolun sonuna çukur kazılmış ve sazlık suyu o çukura dolmuş. O yüzden araba o noktadan sonra ileriye gidemiyor. Muhtemelen jandarma tarafından yapılış birşey. Ve tam o noktada etrafa kameralar yerşeltirilmiş, jandarma tarafından izleniyor.

Size tavsiyem yukarıdaki resmin olduğu noktadan giriş yapmayın. Resmin olduğu noktayı geçip köye doğru giderken ilk sağdan içeri girin. yol bitecek, göl ile denizin birleştiği bir yere geleceksiniz. etrafta birçok ev ve bir tane de kayık kiralanan yer var. arabayı o noktaya park edin ve devam longozo doğru yürüyün. biz 1 saat içeri doğru yürüdük. acayip eğlenceli bir yer. kimse yok. jandarmanın o bölgeye girip sizi bulması imkansız. ama muhtemelen çok sivrisinek olur çünkü heryer bilek hizasında su ve çamur. bi tane yatır göreceksiniz yürürken. onun orada gece gelip içip gidenler etrafa çöplerini atmış. o nokta çok sote oraya kamp kurabiirsiniz.
  • plastic_angel  (08.04.18 12:47:54)