[]

Su içme zamanı

Selam günde beş litre su içiciler,

Suyu yemekten sonra ne zaman içmeliyiz? Ben yemek yediğim gibi hemen 2-3 bardak indiriyorum ama yanlışmış diyorlar.


 
Yemekte ve yemekten hemen sonra içilen su mide asidini etkiliyor, o da sindirimin uzamasına neden oluyor. Bi 20-25 dakika sonra içmek daha iyi ama ben yemekte yemekten sonra önce hep içiyorum.


  • angelus  (07.04.18 13:30:04) 
Yemekle su içmek sindirimi kolaylaştırıyor diyen de var, kesin bir şeyi yok yani onun. Bir şikayetin olmuyorsa istediğin zaman iç.


  • i was made for you  (07.04.18 18:09:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.