[]

godaddy'den dün aldığım domaini iptal edebilir miyim?

telefon numaralarını aradım ama sadece haftaiçi destek veriyorlarmış.

herhangi bir mail destek adresine rastlayamadım sitelerinde.

yanlışlıkla aldığım domaini iptal ederek, yerine yeni bir domain tescil ettirebilme şansım var mıdır?

bu yönde tecrübesi olan var mı aramızda?

 
Olur mu oyle sey :) hosting olsaydi evet.


  • imelih  (07.04.18 12:29:59) 
arkadaşlar, sözlükte bir yazar, ertesi gün telefonla arayarak yanlış aldığı domaini iptal ettirdiğini yazmış. emin misiniz?


  • sfteses  (07.04.18 12:33:38) 
Ödeme onaylandı ve domain size kayıt edildiyse geçmiş olsun, whois bilgilerine bakın. Kayıt tamamladıysa yapacak bir şey yok.


  • John Bloor  (07.04.18 13:13:33) 
whois bilgileri çıkıyor ama adım soyadım görünmüyor; gizli whois seçmemiş olmama rağmen. godaddy'e mail ile ulaşmak mümkün mü? sadece telefon numarası var sitelerinde.


  • sfteses  (07.04.18 13:59:37) 
iptal edemezsin ama cagri merkezi epey iyi calisiyor ve de turkce. 2-3 sene once birkac defa konusmuslugum var


  • supergirl  (08.04.18 02:28:18 ~ 02:28:44) 
Arkadaslar, bu sorunun yanitini merak edenlere yardimci olmak amacıyla sonucu buraya yaziyorum:

Az önce, Godaddy'in telefon destek hattı üzerinden domaini iptal ettirdim. 5 gün içersinde aldığınız tüm domainleri iptal ettirme hakkınız varmış. En gec 3 gün içersinde de para iadenizi gerceklestiriyorlarmis.
  • sfteses  (10.04.18 10:45:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.