[]

if you don't love me at my

if you don't love me at my
then you don't deserve me at my

bu ne demek? internetteki son geyiklerden. beni önceki halimle sevmiyorsan yeni halimi haketmiyorsun gibi bir şey demek istiyorlar sanırım. "at my" derken ne demek istiyor?

 
“I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.”

― Marilyn Monroe

Buna istinaden geyik yapılıyor.
  • someonewalksalone  (07.04.18 10:05:57) 
"beni en kötü halimle kabul etmiyorsan en iyi halimle hak etmiyorsun demektir" anlamında kullanılıyor. cümlenin ciddi manalı hali çok kezbanesque ancak meme olan hali komiklik olsun diye yapılıyor.

"if you don't love me at my" diyip peşine kötü çıktıkları bir fotoğrafı ya da durumu koyuyorlar, öbürüne de iyi çıktıkları bir fotoğrafı ya da durumu koyuyorlar.
media0dk-a.akamaihd.net
  • Bruce  (07.04.18 10:20:09 ~ 10:21:48) 
my'lardan sonra görsel var. internet meme'i.


  • idonthaveatvset  (07.04.18 11:49:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.