[]

Fatih Üniversitesi mezunları İstanbul Üniversitesi mezunu mu sayılıyor?

fatih üniversitesinde öğrenci olanların çeşitli üniversitelere geçiş yaptığını biliyorum ama mezun olmuş ve diplomasını fatih üniversitesinden alan kişiler istanbul üniversitesi mezunu mu sayılıyor şimdi?
fatihten mezun olan birisi cv sine istanbul üniv yazmışta aklıma takıldı. 
saçmalamış, diplomada ne yazıyorsa o.


  • Apocalypse  (07.04.18 00:18:49) 
öyle şey mi olur. kapatılınca geçiş yapsalar bile mezun olduklarında fatih yazacak deniliyordu. bir de mezun olduktan sonra kapatılmış, fatih kalır.


  • pinkpeony  (07.04.18 00:41:41 ~ 00:42:19) 
Bi ara turgut özal mezunu eski fetöcü yeni akgençler bizi yıldırım beyazıt mezunu sayın diye ağlıyordu sonra noldu bilmem


  • her gece aç  (07.04.18 10:08:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.