[]

nasıl uyurum? uyku düzenimi nasıl değiştirir ve sabitlerim?

yaklaşık üç ay boyunca 17:00-03:00 ya da 4-5'i bulan saatler arası çalıştım. doğal olarak, uyuma saatim 4-5 ya da 6'ydı.

son bir ayda 14:00-00:00 çalıştım. eve gelişim 01'e doğru. uyku düzenim hala 04-05-06 modunda gitti. bir erken uyuyamadım.

bugün 07'de iş yerinde olmam lazım. 07:00-17:00 çalışacağım bundan sonra. bu saat oldu hala uyuyamadım. uyursam nasıl kalkacağım bilmiyorum...

hem uyumama yardımcı olsun diye hem de kafamdaki bin stresten uzaklaşmak için bira içtim. muhtemelen birazdan (yine en az 15-20 dk'yı bulur) uyuyacağım. da, hacılar, nasıl uyuyacağım ben? bu uyku düzen(sizliğ)i n'olcak böyle?

 
Bir gün işe uyumadan gideceksin, bir güzel hayatın kayacak. Ondan sonra mışıl mışıl uyursun.


  • bos gezenin bos ustasi  (06.04.18 03:49:40) 
@bos gezenin bos ustası, dedigin gibi, ise uyumadan geldim :p sonraki soyledigin olmaz umarım ama oyle olacak gibi duruyor.


  • runagain  (06.04.18 08:10:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.