[]

almanca bilen !

merhaba aşağıdaki fotoğraftaki metni çevirebilir misiniz acaba
 
Vizeye basvurmussun red almissin. Kalacak yerin konusunda ve gezi amacinda tutarsizliklar gormusler.
Otel rezi sonradan iptal etmissin. Bu belge tarihinden itibaren bir hafta icerisinde itiraz edebilirsin. Basitce anlatılan olay bu.

  • japon askeri  (05.04.18 23:25:04) 
1 ve 2. paragrafin ozeti:C kategorisinde vizeye basvuruda bulunmussunuz, AB Vize Kodexi paragraf 2 geregince vize basvurunuz reddedilmis.

3. paragrafta planlanmis ziyaretinizi yeterli derecede kanitlayamamissiniz, bu anlatilmis. Ziyaretiniz ile ilgili evraklarda tutarsizliklar varmis. a-Otel rezervasyonunuz kontrol edilmis ve bu rezervasyonun iptal edildigi ortaya cikmis. b-Ayrica, gideceginiz yer de acikca belli degilmis.

4. paragraf sizin nasil itiraz edebileceginizi anlatiyor. Bu yazili belgenin size ulastigi tarihten itibaren bir hafta icinde yazili olarak, Almanca itiraz belgenizi sunabilirsiniz.
  • buf-e kür  (05.04.18 23:58:38 ~ 23:59:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.