Istanbul'dan Ankara Kugulu Park'a gelmek icin en mantikli yol hangisi?

Vakit sikintimiz yok ve o donemki ucak bileti fiyatlari da cok pahali oldugu icin ucak opsiyonunu eliyorum. Gece 22-23 gibi binecegiz.

Garajdan sonra direkt Kugulu Park'a gidecegiz. Bu durumda otobusle gelmek mi yoksa tren mi mantikli? Otobusse en iyi otobus firmasi hangisi?

Tren daha mantıklı aslında. Gardan gençlik parkının önüne yürürseniz (10 dknızı alır max) heykelden direk kuğuluya giden otobüslere binersiniz.

  • giovanne  (05.04.18 21:27:43)
bir kişiden fazlaysanız taksiye binin. 2 kişi aktarmayla falan uğraşmadan giovanne'nin dediği gibi yürüyerek gitmeye kalksanız 5,5 lira tutacak 10-15 dk da sabah ayazında yürümesi olacak üzerine. taksi 15 en fazla 20 lira falan tutar gardan. rahat rahat gidersiniz.

gar-taksi.
aşti-ankaray(kızılay'da in)-413'e bin(daha başka bir sürü vardır da en sık geçen 413)
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (05.04.18 21:32:44 ~ 21:33:42)