[]

Çiçek Yetiştirmek - Başlangıç

Merhaba

Evde saksıda çiçek yetiştirmek için nasıl başlamalı? Hangi saksı, hangi toprak, hangi bitki nasıl öğreneceğim?

Tavsiyeleriniz nelerdir?

Saygılar

 
gece sefası al. yoldan geçerken tohumlarını bile alıp ekebilirsin. alacağın herhangi bir saksı ve toprak olur.


  • sutlu nescafe  (05.04.18 20:16:24) 
A101 e git orda toprak var. Evde pet siseyi kes 5litrelik. Sarimsak tanelerini ek. Cikar onlar. Sulamayi unutma. Ya da lale sogani al. Onu ek. Ya da maydonoz tohumu al. Youtube dan saksida maydonoz,de. Oyle oyle basla.


  • ykyt  (05.04.18 20:43:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.