Kedimim ameliyat olması gerekiyor Acil yardim istiyoruz :'(

Arkadaslar merhaba 1 konuda yardımınızı istiyorum nolur yardim edin aylar öncesinde götürdüğümüz bir klinikten “ölür bu” cevap aldığımız, hatta poşete koyun atın dedikleri için bakmaya başladığımız 2 aylık yavru kedimi 9 aylık hale getirebildik. Sabah 3.kattan düştüğü için diyafram fıtığı oluştuğunu söylediler bazi organlari yer değiştıirmiş, ameliyat masrafları çok pahalı olduğu için yardım edebilecek birilerini arıyorum. Umarım destek olabilirsiniz. 3 5 kisiden gelecek 5 lira bile suan hayatını kurtarmaya destek olacaktır nolursunuz yardim edin bu gune kadar 3 olsun 5 olsun bende hep yardim ettim hatta daha once sozlukte prim yaptığımı soyleyerek linc ettiklerinde bile tektek mesajlar atarak kendimi ifade etmeye çalıştım tekrar yanlis anlaşılmamak icin buraya açıyorum başlık ameliyayi cok tehlikeli masada bile kalabilir diyorlar ankaradaki 8 9 klinigi aradik en uygun fiyati ankara üniversitesi fakültesi verdi 1.500 liraya yakin bir paraya ihtiyacımız var karsilayabildiklerimizin yaninda lazim olab fiyat lutfen destek olun yalvarırım

İrem İpek
Ziraat Bankası
Şube: Aşağı Eğlence / Ankara Şubesi
Hesap Numarası: 1531-
IBAN Numarası: TR 9500

Her türlü destege açıgımmm sosyal medyalarinizda paylasirsaniz o bile destektir
hizliresim.com

düzenleme: Masrafları KoruPet'le görüşerek en azami fiyata indirgedik ve masraflar için gereken parayı topladık o yüzden iban'ı kaldırıyorum çok teşekkür ederiz. Yinede gönderen olursa kalam ücretleri diğer ihtiyacı olan kediciklerle paylaşacağız.

teelfonunuz bilgisayarınız vardır. satın ameliyat ettirin. kediniizn canından dahw önemli değildir diye düşünüyorum bilgisayar ya da telefon

  • oscar  (05.04.18 20:53:33)
Kediye bakabilecek kadar olgun birine benzemiyorsunuz. Hayvana acıdım. Sorumluluğunu alın @oscar'ın dediğini yapın. Kedi iyileşirse de bakabilecek birine verin.

  • idexo  (05.04.18 21:08:58)
KoruPet uygun bir fiyata ameliyati kabul etti. Iban'ı kaldırıyorum herkese cok tesekkur ediyoruz yardimci oldugu için para ihtiyacımız karşılandı.

  • iremcetinipek  (06.04.18 11:58:22)