Spor Malzemesi Satışı Konusunda Yardım

Selamlar.

Maddi sıkıntı çekiyorum. Spor mağazası olan bir arkadaşım var. Satabildğini sat, net kar senin olsun dedi.

Nasıl satabilirim bu ürünleri. Çok kar etmesem de olur yeter ki satılsınlar.

şöyle bişey var. arkadaşıma geliş fiyatı 25 lira olan plates lastiği n11 de 27 liraya satılıyor. hal böyleyken ben 27 liraya satmak istesem nerde nasıl satacağım fikri olan var mı?

Örneğin: spor çantası, her çeşit top, tenis topu, boks eldiveni vs. var.

şimdiden çok teşekkür ederim yardımlarınız için.

Letgo olabilir.

  • westblack  (05.04.18 21:18:51)
letgo-sahibinden

bir de facebook gruplarina bakin. oralarda da cok para donuyor.

eger kalite urunlerse instagram (ama zor)
  • brkylmz  (05.04.18 22:52:47)
bu tarz ürünler genelde facebook ve letsgo'da iyi gidiyor fakat alıcılarla muhabbetler enteresan gelişiyor çopu zaman. Facebook ikinci el gruplarına gir hepsine toplu ilan ver.

  • Aşk Adamı  (05.04.18 22:55:44)