[]

Telefon numarasının kime ait olduğunu bulma

Merhaba. Birisi benim adımı soyadımı ve iban numaramı kullanarak, sahibinden.com üzerinde başka bir şahısa ürün satma vaadiyle para atmasını istemiş. Bunu neden yapmış bilmiyorum ama, IBAN numaramı ve isim-soyismimi veren şahısın telefon numarası var elimde. Bu numaradan kişinin bilgilerine nasıl ulaşabilirim, ücretli ya da ücretsiz olarak ?
 
operatör rehberine kayıtlı olması için izin vermiş ise operatörlerin servisleri var ücretli.


  • dr heimlich  (05.04.18 17:34:20) 
Numarayı sorgulattım ancak rehbere gizliymiş. Savcılığa gideceğim ancak fikir almak istiyorum, banka kartıma fiziksel olarak bir ulaşımı olmayan ya da internet şube hesabıma giriş yapamayacak birisi neden benim bilgilerimi kullanarak bu tarz bi yola girmiş olabilir ?


  • doguscay  (05.04.18 17:43:48) 
kişiye ulaşman ve görüşmen senin suçsuzluğunu kanıtlaman için yeterli değil. ne uğraşıyorsun. savcılığa bir dilekçeye bakar ver gitsin.


  • naksidil  (05.04.18 17:44:53) 
Savcılığa dilekçe olayını nasıl yapıyoruz ? Hayatımda ilk kez savcılıkla bir işim olucak...


  • doguscay  (05.04.18 17:46:27) 
geçmişte kimlik kartını falan kaybettin mi ? kişi senin ibanı'nı veriyorsa o parayı çekebileceiğini düşünmüş olmalı


  • Sir Anthony Hopkins  (05.04.18 17:50:29) 
Hayır kimlik kaybetme durumu olmadı. Bankadan para çektikten sonra, ATM'nin verdiği fişte bu bilgiler yazar mı ?


  • doguscay  (05.04.18 17:56:42) 
truecaller programını bir dene belki isim çıkar


  • dunden beri dimdik  (05.04.18 18:08:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.