bangkok bilenler

kraliyet sarayı’ndan sukhumvit’e nasıl gidilir? sukhumvit dediğim terminal 21.
akşam saatlerinde taksi o bölgeye girmek istemiyor, her seferinde sorun oldu.
saraydan en yakın metro istasyonuna gidip metroyla mı geçmek lazım?

tuktuk?

  • elon  (05.04.18 12:01:21)
uber veya grab var. fiyatları uygun. geç saatte kullanabilirsiniz daha avantajlı olur.

  • mr.goodcat  (05.04.18 12:11:47)
Saraya yakın metro istasyonu yok.
Saraydan çıkıp iskeleye yürüyün. 5 dk kadar sürer. Tekne sizi "Saphan Taksin" istasyonuna götürecektir. Oradaki metro bağlantısıyla Sukhumvit'e gidebilirsiniz.

  • kostas  (05.04.18 12:13:10)
terminal 21 tam olarak asok durağının önündedir. direkt metro ile ulaşabilirsin. kraliyet sarayından ulaşım için en iyi yol önce nehir üzerinden tekneye bin sathorn'da in. oradan saphantaksin durağından metroya bin. siam durağında aktarma yapıp asok'ta in.

  • sibrizzio  (09.04.18 17:12:03)