[]

Türkçe online google adwords reklam kursu

araştırıyorum. udemy'de ingilizce hep. önerebileceğiniz bir yer var mı acaba?
 
Kendimi geliştirmek adına söylüyorum, eğer bulursanız benimle de paylaşın lütfen. Adwords konusunda naçizane deneyimlerim var, takıldığınız bir yer olursa yetenek ve bilgim dahilindeyse yardımcı olabilirim.


  • thereisnospoon  (04.04.18 14:44:13 ~ 14:46:44) 
support.google.com
Bu işinize yaramaz mı? baya detaylı anlatmış google.

  • kismisolungac  (04.04.18 14:48:40) 
thereisnospoon, tabi sizinle de paylaşırım, desteğiniz için de teşekkür ederim :)
kismisolungac, hemen inceliyorum :)

  • cccbehzatccc  (04.04.18 14:53:41) 
youtube videoları izleyebilirsin. orada detaylı anlatımlar mevcut. Ben d sana yardımcı olabilirim. Eksiğin yönünde.


  • ir10  (04.04.18 15:44:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.