[]

sigortanın haricindeki gözlüklerde SGK indirimi geçerli mi?

Merhaba gözlük verdi doktor ama 3 günmüş sanırım reçete süresi
bir de ben sigorta gözlüğünden almak istemiyorum. diğer gözlükler için sigorta indirimi geçerli mi?

teşekkürler,

 
Gözlük reçetesinin süresi daha uzun diye biliyorum ama bir optikçiye sormakta fayda var. Zaten sgk nın toplam ödediği 40 tl gibi bir miktar, sigorta gözlüğü dedikleri de üzerine fark ödemeden alınabilecek ucuz çerçeveler ve camlar. Siz istediğinizi alıp sgk payından kalanı cebinizden ödüyorsunuz.


  • curukturpkokusu  (04.04.18 14:38:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.