[]

ingilizce

merakla bekliyorum nasıl denir?
 
i am looking forward to it.


  • baldur2  (04.04.18 13:38:23) 
ben birine bir şeyin tarihini sormuştum da onu söylediler. cevap olarak "i am looking forward to it. thank you." uygun olur değil mi? ters bir cevap değil değil mi? :D heyecanla bekliyorum demek istiyorum aslında.


  • nick bulamadim  (04.04.18 13:42:06 ~ 13:42:26) 
onlarin sana bir sey soylemesini bekliyorsan
'i am looking forward to hearing back from you' diyebilirsin.

  • baldur2  (04.04.18 13:45:30) 
yok ben bir şeyin tarihini sordum. onlarda şu tarihte olacak dedi. ben de kuru kuru teşekkür ederim demeyim dedim. heyecanla bekliyorum. teşekkür ederim demek istiyorum.


  • nick bulamadim  (04.04.18 13:51:10) 
i am looking forward to it de o zaman. oturuyor tam olarak.


  • baldur2  (04.04.18 13:52:35) 
çok teşekkürler :)


  • nick bulamadim  (04.04.18 13:55:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.