antalya ve dövme

antalya'da dövme yapımını tavsiye edeceğiniz bir stüdyo var mı?
esasında suluboya tarzı istiyordum, bu yüzden koray k. ismini aldım ancak kendisinin mail ile iletişim tarzından rahatsız oldum. başka bir yer arıyorum.
desenler tribal değil. şuradaki örnekler gibi bir dövme yapabilecek kimse arıyorum: www.inkdoneright.com

Benim dövmelerimi Koray Karagözler yaptı. Eğer mailde üslubu içinize sinmediyse, kesin o gün kötü bir gün falan geçiriyordur, gerçekte çok hoş bir insan. Ayrıca maillerine de her zaman kendisi değil, kız arkadaşı ipek de cevap veriyor. O da çok hoş bir insan ama, teknik olarak Koray ile konuşmamış bile olabilirsiniz demek istiyorum. Çok da profesyonel çalışıyorlar, ben bir şans verin derim.

  • sopiro  (03.04.18 22:30:42)
@sopiro; Koray K. ile dövmenin boyutu, fiyatı, deseni için anlaştık. Kaporayı EFT yaparken ismimin ve soy ismimin yanına "dövme için kapora bedeli" ibaresini eklediğim için randevuyu iptal edip kapora bedelini iade etti ve bu tavrından inanılmaz rahatsız oldum. Bu yüzden başka bir dövmeci arıyorum. Ancak

  • gogu delen adam  (03.04.18 22:35:45)
boneart kaan alıç
berat bumin ( gerçi alanya'ya taşındı)

  • MtKrt  (03.04.18 22:45:15)
çok şanslısın, bırak Antalya'yı Türkiye'nin en iyi dövmesiciyle aynı şehirdesin: Koray Karagözler

ankara'dan kalkıp dövme yaptırmaya gideceğim adama.. tek handikapı başka yerden bulduğun figür/şekilleri yapmıyor. neymiş efendim emeğe saygısızlıkmış, kendi tasarımcıları veya sen kendin çizmeliymişsin. tasarım ve uygulama adı altında fiyat bi anda 3 katına çıkıyor diğer iyi dövmecilere göre tabi. çok burnu havada ve paraya doymuş bi ticareti var, bu irrite edici ama sanatına denecez söz yok adamın..
  • Fayfa  (03.04.18 23:20:20 ~ 23:21:05)
Side'de easy rider tattoo - kaan varhan ama boyle pek calistigini gormedim :/ eski tip, metalcilere yapilan dovmeler gibi yapiyor :D o tarzin adini bilmiyorum sjsksjs

Bi instasina filan bakabilirsin ama tabi ki.
Kendisini pek severim, bu yaz bir seyler yaptiracagim sanirim ona tekrar:)
  • kuehles blondes  (04.04.18 03:32:17)