Evet beyleri sahneye alalım (kopya soru)

alttaki sorudan esinlendim.
beyler ofis çekmecesinde olanları dökülelim bakalım. (ofis malzemeleri hariç)
eksiduyu.ru

başlangıcı ben yapayım.
işe bisikletle geldiğim için. eldiven, buff, yedek lastik vs. var.
onların haricinde sadece selpak ve gözlük camını silme bezi var.
vay be! kadınlara kıyasla bizim çekmeceler bomboş sayılır herhalde.
tahmin editi: kesin cevaplardan enteresan cisimler çıkacak.

- ıslak mendil
- roll-on/deodorant
- parfüm
- post-it
- diş fırçası/macun
- powerball
- tesbih
- çiğ badem
- ağrı kesici ilaç
- tırnak makası
- fosforlu kalem
  • Fayfa  (03.04.18 17:24:36)
1 tane majezik. kutu değil tane.

5-6 tane plastik bardak. sebildeki bitiyor bazen aşağı inip almak istemiyorum. zula yaptım.

çakmak. sigara içmiyorum. firmanın biri dağıtmış. atmışım çekmeceye.

başka da bir şey yok.
  • eeb  (03.04.18 17:25:06)
şarj aleti.

  • susadım çeşmeye varmaz olaydım  (03.04.18 17:28:58)
diş fırçası, diş macunu, el kremi, güneş kremi, bitki çayları, yedek tişört, şarj aletleri.

  • inheritance  (03.04.18 17:35:14)
İpad
Islak Mendil
Lokum
Gaviscon Şurup
Arveles Ağrı Kesici
Deodorant
Bere
Çakmak Gazı
Ekran Kartı
Not Defteri
Powerbank
Kartvizitler
Ivır zıvır faturalar
  • Son Müzakereci  (03.04.18 17:46:02)
aşağıdaki soruya bir başkasına lüzumlu olabilecekleri yazdım. madem buraya da full çekmece içeriklerini yazayım. canım sıkılıyor zaten eğlence olur. ofis melzemeleri hariç.

üst çekmece: bura sırf ofis malzemesi.

orta çekmece: 5 kutu voltaren sr 75, 1 kutu majezik, 1 kutu parol, 2 kuru sirdalud, 1 kutu dorsilon, madecassol merhem, fucidin pomad, la roche posay, neutrogena, bepanthol el kremleri, ıslak mendil, 100'lük paket yara bandı, mandalina kolonyası, biber gazı, diş fırçası ve macunu, ayna, cımbız, tırnak makası, gözlük silme bezi, lens solüsyonu (tarihi geçti galiba bunun), tansiyon aleti, kibrit.

alt çekmece: 31 parça hassas tornavida seti, kalem ve ince kalem pil, pil kontrol aleti, kırk yılda bir kullandığım kartlar (market kartları vs), 1 adet kullanılmayan tablet, 3 adet eski cep telefonu (biri kırık note 3, ekranına 500 lira istedi hayvanlar), aksiyon kamerası ve bağlantı kolu, güneş gözlüğü (hasstr burdaymış lan aramadığım yer kalmamıştı, kaybettim sanıyodum, sayende buldum, boş gözlük kutusu sanıyodum ben bunu, buraya yazayım diye içindekine bakayım dedim) ofisin yedek anahtarı.

yan çekmece: peçete, ekran temizleme bezi ve fısfısı, 1 kutu lateks eldiven, eski yedekleri çektiğim cd'ler.
  • kibritsuyu  (03.04.18 17:46:44)
cipralex
ıslak mendil
cubuk kraker
karbonat
d.fırçası
ayakkabı boyası
kalemler
  • jamswety  (03.04.18 17:52:58)
-deodorant
-parfüm
-çakmak
-bilimum şarj kablosu ve kulaklık
-jöle
-ağrı kesici
-ayakkabı süngeri
-çift taraflı bant (ne için getirdim de kaldı acaba)
-tırnak makası
-kahve
-frençpress
-diş fırçası
-fincanlar
-fotoğraflar
-basında çıkan yazılarımın arşivi
-eski ajandalarım
-saç lastiklerim (2 gün önce saçları kestirdiğim için artık ihtiyacım kalmadı :( )
  • teritori  (03.04.18 17:54:29)
tahminimde yanıldım. bir benim çekmece bomboşmuş.
@kibritsuyu güle güle kullan gözlüğü. tam mevsimine denk geldi.

  • lazpalle  (03.04.18 18:07:04)
Portakal, jilet, bere, pnömatik piston, alüminyum dişli.

  • [GODDARD]  (03.04.18 19:34:51)
peçete
bant
çeşitli laçlar
pil
vesikalık fotoğraf
sigara + çakmak
ıslak mendil
bereket tanrısı şeysi (uzun pipili olan)
tarak
kolonya
  • nodrap  (03.04.18 19:58:30)