bu ne şimdi

biz kızla tanıştım 1 ay falan oldu. bugün whatsaptan konuşuyoruz dialog şöyle:

ben: nassın?
kız: moralim bozuk
ben: neden?
kız: bilmiyorum
ben: peki geçmiş olsun
kız: insan azıcık yardımcı olur.
ben: ????? (iç sesim ben ne yapayım amk. gezideki polis gibi osurayım mı diyesim var.)

sev beni işi gücü bırak benle ilgilen çıldırıcam yani bu nedemek. hep mi ben allahım

İşte sor, ilgilen diyor :(

  • westblack  (03.04.18 01:51:03)
İlgi istiyor.
Millet ac ac.
Sen bakma engelle diyenlere sevgilisizlik tayfasından müridler onlar. Nimetle şaka olmaz zira
  • filipis  (03.04.18 02:01:42)
neden diye sormuşsun bilmiyorum demiş. engelle.

  • boyle buyurdum  (03.04.18 02:19:23)
İliğin kemiğin kanalizasyona karışmadan kaç. Sabrın yanmış balataya dönsün istemiyorsan kaç. Uykuların kaçmasın istiyorsan kaç.

Kaç demiş miydim?
  • allegrezi  (03.04.18 02:20:52)
valla ben de senin yaptığının aynısını yapardım; ama açıkçası kız haklı. biraz sorar eder insan.

benim bu tarz şeylere zerre sabrım kalmadığı için yapmıyorum artık. 25 yaşına dek yapardım.
  • sen git ben geliyorum  (03.04.18 03:45:00)
Senden ilgi beklemis. Iliskiler ilgi ister. Ben burdaki yazanlara göre engelle fln demem. Çünkü insanın kafasına gire insan zir bulunuyor. Inan buna. Üstelik suan piyasadaki kızların çoğunun götü kalkik. Daha iyisi için yırtınıyorlar. Iyi bir kızsa birkac hafta ilgiden sonra pamuk gibi olacaktir.

  • mobydick  (03.04.18 05:05:09)
Moralim bozuk olana gecmis olsun denir mi ki bilemedim. Ama gercekten merak ettiğimizde aźıcık ısrar ediyoruz. Bu bir gerçek. Bwn simid düşunüyor hoşlandıģım adam canım sıkkın dese, sorsam, söylemese, geçmiş olsu deyip gitmem. Söylesene salak mısın derim. En azından. Nw bileyim.

  • velvetmorning  (03.04.18 08:37:33)
Engelle +1

  • suicides underground  (03.04.18 08:57:15)
koşarak kaç. bu muhabbetin devamında hoşlandığı çocuktan bahsetme ihtimali var :)

  • tabudeviren  (03.04.18 09:51:16)
Hiçbir kıza peki denmez :)

  • susadım çeşmeye varmaz olaydım  (03.04.18 10:12:30)
geçmiş olsun demek yerine, anlatmak istersen buradayım yazabilirsin diyerek hem çok sıkmış hem de hiç ilgilenmemiş olmazdın.

kızın tepkisi biraz çocukça olmuş olabilir ama insanın canı sıkkın olduğunda yakınlık duyduğu kişilerden biraz daha ilgi alaka bekliyor sanırım.
  • eeb  (03.04.18 10:15:13)
ah be bi şöyle olamadım...

Sen buna çılgın aşık olursun, düş peşine düş.
  • lcha  (03.04.18 10:19:19)
"hoooaaayyyydaaaa" yazın

  • nice tnetennba  (03.04.18 12:01:12)
abartmayin canim. belki geyik yapti oyle derken. ya da sakali trip atti.

neseli bir sarki yollayiverin ne olacak? ya da merkur retrosu vs. icerikli bir link. ya da komik kedi yollayin yani ne var? sanki ferhat ol daglari del demis.
  • jimicik  (03.04.18 12:09:57)
Bence sana pası atmış ama sen gol atmada pek yeteneksizsin gibi

  • turkuaz  (03.04.18 17:34:56)
kezban bulundu. hiç egosunu besleme. kezban dedim ama bu tip erkek de çok var. uğraşmak insanı sinir hastası eder, sen uğraştıkça daha çok uğraştırır. dünyada bi tek o var çünkü. engelle bence.

  • pinkpeony  (03.04.18 17:54:08)
sal gitsin, sana vurgun olsa zaten bilmiyorum yerine bir sürü şey yazardı :/

  • biohazardous  (03.04.18 18:25:32)
Sen: Neden?
Kız: Bilmiyorum .s.s.s

Bunun üzerine ne diyebilirsin, nasıl ilgilenebilirsin ki bilemedim. Ben olsam “Hmm enteresan” der muhabbeti orada noktalardım. Sahi özellikle mi seçiyorsunuz bu kızları? Bir de bunu kafaya takıp burada duyuru açmışsın pes! Salla gitsin +1000
  • i m cool with that  (03.04.18 20:05:16 ~ 20:06:17)
vallahi ilgi bekliyosa bile bu diyalogtan yola çıkarak söyleyeyim, ilgi bekleyip beklemediğini bilmiyor olabilir^^

  • dafaisss  (03.04.18 20:07:57)
halbuki diyalog şöyle olacaktı biraz ilgilensen

ben: nassın?
kız: moralim bozuk
ben: neden?
kız: bilmiyorum
ben: ille vardır bir sebebi... düşün bakalım.
kız: bilemiyorum ki ya kendimi çok yalnız hissediyorum şuan
ben: ben burdayım ya bak :)
kız: evet :) sanırım sevişecek birine ihtiyacım var, evde kimseler yok gelsene bize
ben: tamam bebeğim geliyorum bekle.
  • benim adim kerim hepinizi severim  (03.04.18 20:43:17)
kız orta yapmış sen son vuruşu yapacaktın biraz resmi davranmışsın. 2-3 satırlık konuşmadan çıkarım yapıp engelle diyenleri dinleme :)

  • false pretension  (04.04.18 00:03:49)
11-16 yas araliginda degilseniz engeli bas.

  • madeleine elster  (08.04.18 00:31:32)