[]

Bu nedir yahu?

youtu.be

Youtube de izlemek icin yerli film ararken denk geldim de gercekten cocuklardan korkmaya basladim. Sanirim 20 sene sonraki yonetmenlerden veya film elestirmenlerinden biri olabilir :))

2:10 dan itibaren izleyin

 
Hepsini izlemedim de bazı çocuklar hayatın gerçek zevklerini yaşıtlarına göre daha çabuk fark ediyorlar. Bu yaşta filmlerden keyif almaya başlamış. Kendi düşüncelerini ortaya çıkarmış. 30 yaşında slime videosu çeken dallamalara örnek olsun bu çocuk.


  • dissendium  (03.04.18 00:16:32) 
ben zamanında chrome os nedir diye dolanırken kurulumuna şu videodan bakmıştım
www.youtube.com

  • freebird5406_2  (03.04.18 00:49:32 ~ 00:58:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.