[]

ücretsiz windows 10 yükseltmesi halen var mı?

windows7/8'den ücretsiz windows 10'a geçiş halen var mı? windows'un sitesinde 2016'da doldu diyor nette, 2017'de de sistemin aktif olduğu yazılmış. son durum nedir? elime win7 bir alet geçti, imkan varsa win10 yapayım dedim.

teşekkürler.

Not: legal ve ücretsiz çözüm yoksa, win7 devam edilecek.

 
15-50 tl arasında lisans satılıyor n11'de. Yükseltemezsen, satın almayı düşünebilirsin belki.


  • neyehbe  (03.04.18 00:28:25) 
amazon.de'den de key alabilirsin, n11'den ucuz olma ihtimali var


  • jedilance  (03.04.18 00:48:21) 
win 7 key in varsa
windows 10 yukle
onun keyini gir
denedim %100 calisiyor
  • kingcyrax  (03.04.18 16:57:43) 
@neyehbe, jedilance

alet benim değil, key almak istemiyorlar. dediğim gibi olursa olsun, olmazsa kalsın.
  • late viper  (03.04.18 20:35:21) 
son durum:

windows sitesinden mediacreationtool.exe'yi indirdim, açtım. "bu bilgisayarı yükselt" seçeneğini seçtim. key sormadı, windows 10 kurdu. özelliklere baktım, alet etkinleştirilmiş görünüyor(mevcut win 7 anahtarını kullanmış). bilgilerinize.
tişikkirler mikrosof.
  • late viper  (08.04.18 14:24:28 ~ 14:28:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.