burger king

şimdiii, her ne kadar sıçıp sıvasam da ankara'da bir üniversitede okuyorum. 1. sınıfım. çarşamba ve perşembe boş sayılırım. diğer günlerde saat 4'te sonra müsaitim.

e bu kadar boş zaman ve benim gibi damarlarında atalet gezen bir adam olunca hoş olmayan; mayhoş durumlarla karşılaşıyorum.

geçen söylemesi ayıp ilk kez burger king'e gittim. obeziteyi iliklerimde hissettim. neyse mevzu o değil burada genelde üniversite talebeleri çalışıyormuş part time olarak.

diyorum ki bir başvursam, yaza dek bir adet d-slr alacak kadar para kazansam öper başıma koyarım.

burada çalışanlar, çalışacaklarda aranan şartları, maaşları bilenler bi el atarsa şükela olur. kib aeo bye

saatte 2 lira kazanıyolarmış diye duydum.
hala istiyor musun bu işi? :)

  • black sabahat  (20.02.10 22:44:13)
çalışanlarda şart falan aramıyorlar. başvurduğun zaman senden birkaç belge istiyorlar o kadar. peki nedir bunlar?

ikametgah, portör muayenesi, mikrofilm, resim, sabıka kaydı, nüfus cüzdan fotokopisi vs. mikrofilm için 15 lira bayılıyorsun, diğerleri pek para eden şeyler değil işe girerken. dosyalarını teslim ettikten bir süre sonra seni arayıp eğitime çağırıyorlar ve adamın biri gelip anlatıyor sana bir şeyler, sonra dolduruyorsun o adamın anlattıklarına göre ne kadar eğitildiğini gösteren belgeyi. sonra biz seni ararız diyorlar ve eleman ihtiyaçları olduğu zaman arayıp başlatıyorlar.
  • xeuszt  (20.02.10 23:42:55)