Şirket Instagram Hesabı - Takipçi Arttırma.

Selamlar,

E-ticaret yapan bir firmayız, ana satışımız websitemizden. Ancak instagram'daki takipçilerimizi de arttırmak istiyoruz.

Sosyal Medya ajanslarına dev bütçe harcamadan, ancak otomatik like - follow yapan BOT'lara da işi bağlamadan nasıl takipçi arttırırız?

Bütçemiz aylık 150-200TL arası. Reklamdan ziyade bize aslında manuel olarak zamanını buna ayırıp bizim hesaptan like - follow yapan biri lazım.

Nasıl buluruz?

Hedef kitlenizi doğru seçip güzel reklamlar yapmalısınız.
Sektörünüz tam olarak nedir bilmiyorum ama bir bağ oluşturmanız gerek. Sadece kendi ürünlerinizin olduğu sıkıcı bir sayfayı takip edilebilinir kılmak zor.
Instagramda yüksek takipçisi olan hesaplarla iletişim kurabilirsiniz.
Bütçeniz gerçekten az. Sektörünüzde örnek aldığınız yüksek takipçili hesaplara bakın. Onlar neler yapıyor.
  • fasulyek  (02.04.18 02:09:38)
150 hadi 200 tl kimse follow like yapmaz siz kendiniz yapacaksınız bütçeniz buysa

  • fasulyek  (02.04.18 02:10:28)