ikea'daki ucuz çatal kaşık bıçaklar

www.ikea.com.tr

bunlar bilindik markalardan (hisar vb.) çok mu kötüdür?

Yoo. Ama cok da ucuz degil bence.

  • giovanne  (01.04.18 23:28:52)
karaca'nın da sitesine göz atabilirsiniz

  • k  (01.04.18 23:35:30)
Ikea dan 2 kere aldık 2 dinde de paslandigi için iade ettik

  • hapsuu cokyasa sendegor  (02.04.18 00:15:28)
Ben de bu setten aldim ve paslandi benimki de. Turk markalari gayet guzel, onlardan al bence. Yasadigim ulkede ikea en uygun alternatifti.
Ama paslaninca biraz para bayilip guzel bi marka aldim zorunluluktan.

  • kuehles blondes  (02.04.18 00:26:18)
Ben günlük kullanım için almıştım. Paslanma vs olmadı ama matlaştı çirkinleşti. Ayrıca küçük çatalı olmadığı için onu da başka yerden aldım. Sonuç olarak imkan varsa uygun fiyatlı başka markaları almanızı tavsiye ederim. Trendyolda, markafonide falan oluyor.

  • curukturpkokusu  (02.04.18 09:55:00)
a101 i takip edin nehir marka almıştım çok memnunum ve piyasada olanlardan daha ucuza geldi.

  • ferrarimizolaydisatardik  (02.04.18 11:53:08)
Ben almıştım iki senedir kullanıyorum baya memnunum. Tabi ki hisar jumbo gibi değil. Günlük kullanıyorum zaten.

  • pshasha  (02.04.18 14:20:35)