[]

birinin sizi öpmek istediğini nasıl anlarsınız?

nefesini duyacak kadar yakın bir halde iken uzun uzun bakışmalar bunun için yeterli midir? hadi bu en klasik hali diyelim, başka neler?
 
yapış gitsin en fazla tokat yersin


  • yavru tosun  (01.04.18 18:51:40) 
Soluk alip verme hizi ile dudaklara bakip bakmamasi


  • crown  (01.04.18 18:58:04) 
Sinyal verir


  • lorne malvo  (01.04.18 18:59:33) 
Kadın için; yakın mesafedeyken nefes kontrolünde zorlanma, yutkunma hissi, direkt göz temasındayken gözlerin bayık bakması akabinde bakışların dudaklara sert düşüşü.

Erkek için; yakın mesafedeyken nefes kontrolünde zorlanma, ensede öne eğik bir açı, gözlerde keskin bakış ve zafer nidası, bakışların gözlerden kaçıp açılı şekilde yanaklara, kulaklara ve kadının kontrollü koyvermişliğini kendi başarısı olduğuna inandıracak vücudun bütün hatlarına kayması ve nihayet dudaklarda son bulması.

Filmde izledim hep.
  • IncredibleMau  (01.04.18 20:11:33) 
Nefesini hissedebildiğin an.


  • clever  (01.04.18 20:54:58) 
Bakis gozlerden dudaga dusunce


  • japon askeri  (01.04.18 21:44:40) 
nefesini hissedince falan denmiş de, o zaman saniyeler içerisinde öpüşeceğimiz belli olmuş demektir zaten.

saçma sapan geyik muhabbeti yapıyor olsak dahi, gözleri istemsiz bir şekilde dudaklarıma kitleniyorsa, karşımdaki kişinin beni öpmek istediğini anlamış oluyorum.
  • treamorg  (01.04.18 22:11:33) 
IncredibleMau +1

Karşındaki kadın yakın mesafedeyken bayık bayık bakıyorsa o iş olacak demektir. O bayık bakışı bugüne kadar hiç ıskalamadım. Bugüne kadar 5'te 5 tuttu.
  • humat  (01.04.18 22:39:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.