[]

Organik tavuk ciğeri?

Kedime ciğer ve sebzeden ıslak mama yapıcam ama tavuklar aşırı hormonlu, malum ciğer öok riskli bu yüzden. İstanbul Avrupa yakasında gidip alabileceğim organik sertifikalı tavuk ciğeri nerede vardır?
 
Biraz abartmıyor musunuz


  • benaslindayohum  (31.03.18 12:02:42) 
Üretim yapan firmalar internette çok var. Satış yerleri de yazıyor. Hatta direkt arayıp sadece ciğer istediğini söylersen yardımcı olurlar bence.

Kedi kısmını karıştırma da ciddiyet dağılmasın :)
  • bir ileti paylastim  (31.03.18 13:18:56) 
Teşekkür ederim cevap için. :) niyeyse insanlar sadece konu insan olunca ciddiye alıyor, hayvanlara sanki hep en ucuzu ve kötüsünü vermeli gibi tuhaf bir mantık var.

Ayrıca mantıklı aslında söylediğin, parça tavuk satanlar özellikle ciğeri çöpe atmıyordur diye düşünmek istiyorum.
  • mor oje  (31.03.18 13:39:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.