30 Mart 2018 - Pasaport başvurusu

Yarın (30 Mart 2018) pasaport başvurusu yapılmayacağı söyleniyor, resmi bir açıklama göremedim. 2 Nisan'da Nüfus İşleri'ne devredileceği için son iş günü Cuma başvurulamayacak yazmış 2 yer.

Konu ile ilgili bilgisi olan var mı? 07.30 aracı ile başka bir şehre gidecektim pasaport başvurusu için, ona göre gitmeyeceğim.

herhangi bi emniyet müdürlüğünü arayıp sorabilirsiniz. ayrıca randevu almadınız mı?

  • elorelia  (29.03.18 20:31:57)
@elorelia; hayir İstanbul'da 2 hafta sonraya verdiği icin randevu alınmadan başvurulan şehre gidecektim.

Emniyet mudurlukleri de 'sabahtan arayın, pasaport işlemleri yapan arkadaşlar bilir' diyor :)
  • orange coffee  (29.03.18 20:47:01)
bana mesaj geldi akşam, bu akşam itibariyle başvuru kabul etmiyoruz randevusu olanlar pazartesi nüfus müdürlüğüne gitsin diyor. (ki cuma gününe randevum var, çok saçma ben yarın akşam biter diye düşünmüştüm)

edit: hatta buyur caps
i.hizliresim.com
  • nhk ni youkosu  (29.03.18 20:48:32 ~ 20:49:50)