[]

Çekya Vizesi

Herkes aynı şeyi söylüyor, bu adamlardan vize almak dertmiş. Verse de seyahatin kadar tek girişli çıkışlıyı kanırta kanırta veriyorlarmış. Son 1 yılda üçüncü schengenim olacak, hep kısa kısa verdiler daha önce , şimdi tam da artık bi 6 aylık 1 yıllık umudum vardı. Ama bu çekler bırak 6 ayı, vize bile vermeyebilirler bana. (Kar etmeyen şirket sahibiyim)

Ben şimdi Mayıs ortası Prag'da konserde olmam lazım. Sözlükte herkes italyadan fransadan vs alın demiş. Benim uçak biletim Prag'a. Otel rezervasyonum Prag'da. İtalya fransa demez mi kardeş ne iş? diye.

Yol gösterecek var mı?

 
sonrasında veya öncesinde italyaya da bir seyahat planlayın, uçak bileti rezervasyonu yapın, otel rezervasyonu yapın bookingden sonradan iptal edilebilenlerden, ve italya seyahatiniz daha uzun olsun prag seyahatinizden. bu belgeleri de başvurunuza ekleyin ve formunuzu italya vizesi için buna göre doldurun
bu durumda hangi ülkede daha çok kalacaksanız, oranın vizesine başvurmanız gerekiyor.

benim aklıma bu geldi, başka bilgisi olanlar da olabilir tabii.
  • interview with the vampire  (29.03.18 13:05:59 ~ 13:12:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.