[]

5 dk. geç kaldığım uçak 1 saat rötar yaptı, bu durumda bana hak doğuyor mu?

Check-in yapmak için görevliye ulaştığımda kapının kapandığını söyledi. 20 dk. kala kapanıyormuş, ben kalkışa 15 dk. kala ordaydım.

Sonra bir sonraki uçağa çok yüksek fiyattan bilet aldım ve bindim. Uçağım kalkmak üzereyken kaçırdığım uçağın 1 saat rötar yaptığı bildirimini aldım.

Bu durumda bana bir hak doğar mı acaba? Şikayet edebilir miyim? Açıkçası pek bir fikrim yok, belki de hakkım yok ama yine de bilgi almak istiyorum.

 
doğmaz, zaten o yolcular da uçakta bekliyor, herhangi bir sirkulasyon yok uçaktan binaya ya da tam tersi.


  • makarnavodka  (29.03.18 04:46:05) 
Kapılar kapandıktan sonra uçak 24 saat de beklese hiçbir hakkın yok.


  • cleric  (29.03.18 09:42:30) 
geç kalınan uçak iptal edildi ama yine de her hangi bir hak doğmadı.


  • saklisecilmemis  (29.03.18 16:21:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.