Hıçkırığımın sebebi ne olabilir?

Sigaraya yeni başlıyorum(3 aydır) Her nefes çektiğimde, hıçkırıyorum. Neden olabilir bu?

içme beni diyor.

  • acetaminophen  (29.03.18 00:35:06)
bırakacam gibi

  • neyyirnevcivan  (29.03.18 00:47:30)
GERD. Bırak kronikleşmesin.

  • i was made for you  (29.03.18 00:56:02)
aniden içinize çekiyor olabilirsiniz.

ayrıca, sigara pişmanlıktır.
  • e haliyle  (29.03.18 01:10:25)
iyi oldu seni bulduğum. uzun zamandır sigaraya yeni başlamış birini bulmak istiyordum. çok merak ettiğim bir soruyu sormak istiyorum:

niye başladın?
  • sen git ben geliyorum  (29.03.18 01:22:34)
böyle birini tanımıştım.

yeni falan başlamamıştı, içtiği zaman ekseriyetle hıçkırık tutuyordu elemanı.demek ki rastlanılan bir durum.
  • wilhelmwasmuss  (29.03.18 01:31:48)
Yavas ic. Bunye kaldırmıyor.

  • imelih  (29.03.18 01:58:42)
Refleks olarak hava yutuyorsun gibi geldi. Devam edersen bol bol mide problemi çekersin.

  • Adramelekhh  (29.03.18 02:00:31)
sigara içerken yazıyorum: sakın başlama!

  • runagain  (29.03.18 02:02:26)
- Sigaraya niye mi başladım? Keyif verdiği için. Ama hıçkırığım keyfimi kaçırıyor.
-Havayı yutuyorsam gazdan dolayı mı mide ağrısı çekebilirim?
-Yaş olarak 30 üstüyüm. Çok defa sigaraya başlayıp bırakmışımdır. Sigara içmekten daha güzel bir aktiviteyi rutin yaptıklarım arasına aldığımda sigarayı da bırakıyorum.
  • neyyirnevcivan  (29.03.18 10:41:16)
Hava yutuyorsan duman da yuttuğun için mide problemleri çekersin. Benim midem sapasağlamken sigaraya başlamamla gittikçe hassaslaşmaya, zayıflaşmaya başladı. Bu benim yorumum, kesin bir şey bilmiyorum. Ben bana olanlar böyle böyle oldu gibi hissediyorum çünkü neredeyse her sigaradan sonra halsizlik ve midede rahatsızlık çöküyor. Başka bir sebebi de olabilir.

  • Adramelekhh  (29.03.18 11:58:09)