[]

bazen hiçbir şey hissedememek:(

bu aralar başıma sık sık gelen..

sabah 8 gibi uyanıyorum, saat 2'ye kadar hiçbir şey hissedemiyorum. bütün o vakitlerde asık surat dolaşıyorum, kafam açılmamış oluyor, o an dediklerimi akşam olunca onaylamıyorum mesela ama demiş oluyorum bi kere, telefonla konuşurken bile kendim gibi olamıyorum en sevdiğim insanlarla. bundan önceki 5 ay gerçekten çok iyiydi, hislerim, duygularım çok güzeldi hayatımda olan insanlar sayesinde ama bugünlerde..

hiçbir şey değişmedi aslında hayatımda.. saat 2'de eve geliyorum o ölü toprağıyla, sonra 2'den 4.30'a kadar uyuyorum, uyanıyorum gergin, sinirli, alıngan bi halde.. 2-3 saat de öyle açılmıyorum. saat 11-12 gibi olduğunda ancak açılmış oluyorum, e zaten 1-2 gibi de yatıyorum yine, bi anlamı kalmıyor.

mutlu olmayı, sevmeyi, heyecanlanmayı..öyle eskisi gibi hissedemiyorum. ve beni en çok üzen işte dediğim gibi, gün boyu ben gibi davranamamak. konuşmaya bile üşeniyorum, başımda kocaman bi ağrı var gibi. neden sizce? havalar mı? depresyona mı giriyorum? noluyo?

 
Hayatında amacın nedir? Ne için yaşıyorsun?

Tatmin edemediğin duyguların neler?(sevilme, takdir görme, kendini gerçekleştirme, çevreye faydalı olma...)

Tatmin edemediğin fiziksel ihtiyaçların var mı?(beslenme, spor...)
  • idexo  (28.03.18 23:41:07) 
hocam ufaktan depresyondasın sen. yeni mi işe başladın? yoksa çok mu rutin oldu diye baydın?

Kendine bir hobi bul. dışarı çık. iyi gelir.
  • lcha  (29.03.18 11:45:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.