330 liralık parfüm aldım

100 ml ysl, la nuit de'l homme. Tek fısı yaklaşık 3 tl ye geliyor. Fısa abanmazsam 2 tl.

Soru: bende bir salaklık mı var?

Seni mutlu ettiyse bi önemi yok, ama bir parfüme 330 TL vermek için iyi bir gelir sahibi olmak lazım. Denge yoksa mantıksız.

  • John Bloor  (28.03.18 17:34:03)
yok. sen bir hesaplayan adam'sın.

media.altersozluk.com
  • jamiro  (28.03.18 17:35:38)
Ben öğrenci harçlığımı biriktirip o zamanki sevgilime o civarda bir parfüm hediye etmiştim.

Seviyordum, o da parfümü seviyordu.
  • lcha  (28.03.18 17:35:45)
herkesin tutkusu başka, neden salaklık olsun..

**ama borç batağındaysanız ve tutarsız harcıyorsanız kısmaya çalışın.
  • redeath  (28.03.18 17:35:55)
özentilik. kaybolup giden şeye o kadar para verilmez. tenin gerçek kokusu daha özel ve değerlidir.

  • hasmetizm 2046  (28.03.18 17:38:39)
Onu üç yıla yaymaya çalış, bitirme bir seferde bari. Yılda 110 liraya denk geliyor, çok değil. Bu hesaba göre salak değilsin.

  • tomcruise  (28.03.18 17:49:36)
Ben o paraya Chanel'in parfümünü almıştım. Sıkıntı şu ki kalıcı da değil. Sen de tahminen EDT'sini aldın. Neyse o hâlâ duruyor, sonra gittim Bvlgari EDP aldım. O çok daha pahalı ama küçük boy almıştım bir de indirim falan vardı Boyner'de.

Alınır yani niye alınmasın. Bence fıs hesabın yanlış ama.
  • i was made for you  (28.03.18 17:52:53 ~ 17:53:40)
genelde parfümlerine birkaç yüz lira verenler için çok normal bir fiyat. sen salaklığından şüphelenecek kadar bunu sorguladığına göre o insanlardan değilsin ve bütçeni muhtemelen aşmışsın. salaklık değil de kendini şımartmışsın diyelim. çok da abartılacak bir şey değil, alınır yani.

  • aquarium  (28.03.18 17:56:08)
Euro yüksek sorun orda. 65 Euroluk parfüm çok da pahalı diil aslında.

  • zwiegesprach  (28.03.18 17:57:27)
Seviyorsan fıslat gitsin, artık geri dönüş de yok zaten.

  • neymis  (28.03.18 17:59:38)
Ohh sefan olsun ya, yapıştır geç. On kere mi geleceksin dünyaya? Düşünme bu kadar.

  • i m cool with that  (28.03.18 18:02:37)
Kaliteli parfüm fiyatları genelde o skalada zaten artık. Doların yükselmesiyle fiyatlar iyice uçtu, annemin yurt dışında alıp günlük kullandığı parfüm 800 lira olmuş Türkiye'de. bEnim kullandığım parfüm de 400-500 lira arasında değişiyor sanırım artık.

Velhasıl parfümlerin genel fiyatına göre normal ama siz bütçenizi aşıp aldıysanız bu seferlik kendinize jest yaptığınızı düşünün.
  • fraise  (28.03.18 18:23:06)
Bu tarz markaların parfümler bu kadar, üzüyor ama yapacak bir şey yok.
Gözüne uyku girmeyecekse alma daha uygunlerine yönel, çıldırasıya sık.

  • cay koy geliyorum  (28.03.18 21:16:23)