[]

Ekşi Duyuru Mesaj sistemi

Yeni Mesajlarım linkini görmüşsünüzdür umarım.

Ultra gelişmiş bu mesaj sistemi sayesinde artık internet kullanıcılarına mesaj atma sıkıntısı sona erdi. Şu anda daha kullanıcı adına direkt mesaj göndermeyi yazmadım (olabildiğince çabuk size bu hizmeti verebilmek için açıyorum), belki bir iki bug da vardır, bunları buradan veya bana mesaj atarak duyurursanız düzeltirim.

Mesaj göndermek için önce kullanıcıyı aratıp, [i] mi [es] mi olduğuna dikkat edip sonra o kullanıcı seçip (seçtiğiniz zaman yeşil kutuda belirir adı) sonra mesaj göndermeniz gerekiyor.

Tüm mesajlar threaded. Bir thread'i sildiğiniz zaman o threaddeki o ana kadar gelen tüm mesajları siliyorsunuz. Okumadığınız mesajlar sarı ile işaretleniyor, ve aynı anda 2 kişi konuşuyorsa diğer kişinin mesajları siz mesaj gönderdiğinizde ekranınızda beliriyor.

Şu anda linkler ve bkzlar çalışmıyor onları ekleyeceğim.

Mesajlar sisteme ne kadar yük bindirir bilmiyorum, ama okunmuş mesajlarınız 2 hafta civarı sonra silinebilir, o yüzden bu sitedeki mesajlarınızın silinebileceğini ve silinirse sorumluluk almadığımızı bilmenizi isterim.

Mesajlaşma sırasında olabilecek hertürlü sorundan biz sorumlu değiliz. Birisi sizi rahatsız ediyorsa mallar listesine ekleyin, mesajını silin, olayı unutun gitsin.

Sorun olursa bildirin.

Teşekkürler

 
muhtemelen aklınıza gelmiştir; bir kişinin duyuru kimdir nedir'inden, duyurusundan ve verdiği cevaptan direk mesaj atma imkanı da olsa, her seferinde mesaj kısmına girip arama yapmak zorunda kalmasak?


  • sanal uyku  (20.02.10 10:56:53) 
Yukarida 2. mesajda yazdigim gibi... Şu anda daha kullanıcı adına direkt mesaj göndermeyi yazmadım


  • compumaster  (20.02.10 11:13:55) 
aslında bir istek gibi, ne kadar yük bindirir bilemiyorum ama sanki kullanıcı adının bir bölümünü yazıp ara ya basmaktansa kullanıcı şeysi onkeyup ta 3 karakter olduktan sonra falan çalışsa süper olur bence


  • yasaluyari  (22.02.10 23:20:33) 
@yasaluyari zaten ben yuk bindirdigi icin bunu bilerek ara tusuyla yaptim. O sistemin orjinali yazdikca ariyordu.


  • compumaster  (22.02.10 23:39:44) 
cahilliğimi bağışlayın. ekşisözlük kullanıcılarına mesaj atarken nickin yanında "i" olanı mı seçeceğiz? öbür türlü sanırım ulaşmıyor mesajlar.

işte yanında es olana atınca mesaj ulaşmadı. acaba i lere mi atıcam diye şeyettiydim. herhalde ikisi de oluyor da benim şansıma olmadı belki.
  • kediebesi  (23.02.10 22:49:25 ~ 23:19:53) 
yanında i olanlar internet kullanıcısı es olanlar ekşi sözlük kullanıcısı dolayısıyla yanında es olana atmanız daha doğru olacaktır.


  • yasaluyari  (23.02.10 22:59:30) 
@rurouni, yakin zamanda olacak.


  • sourlemonade  (24.02.10 21:34:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.