23 nisan da nasıl bir gösteri yapalım?

3. Sınıf öğrencileriyle(8-9 yaş) nasıl bir gösteri yapabiliriz? Güzel fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim. Ek olarak kenar bir mahalledeki bir okuldayım. Çok lüks şeyler yapamayız.

Birkaç masalı canlandırabilirsiniz. Bir anlatıcı olur birkaç masal birden olunca tüm çocukları oynatmış olursunuz. Ya da dans gösterisi nasıl olur acaba?

  • suicides underground  (27.03.18 21:10:32)
Bizimkilere sınıf öğretmeni şunun aynısını yaptırmıştı. Çok tatlış ve değişik olmuştu. :)www.youtube.com

  • old possum  (27.03.18 21:28:08 ~ 21:28:44)
gözünü seveyim halaylı malaylı bir şeyler yaptırma. şiir okut, oyun oynat ama halay çektirme. zehirleme genç dimağları.

  • zugas  (27.03.18 21:39:39)
@old güzelmiş attığın video. Bunu yapabiliriz.
@suicides dans gösterisi ne yapabiliriz bilmiyorum.
@zugas halay çektirmeyi düşünmedim de hiç halay çekmenin nesi zehirlenme oluyor. Ne alaka hiç anlamadım.
  • valarmurgulis  (28.03.18 00:28:16)
Daha önce başka bir duyuruda yazmıştım. Bayram çocukların bayramı, yormayın onları. Siz öğretmenler hazırlayın bir tiyatro ve oynayın, bayramın sahibi çocuklar da izleyip eğlensinler.

  • John Bloor  (28.03.18 10:37:02)
@john kesinlikle yorulmuyorlar hepsi yapmak için can atıyor.

  • valarmurgulis  (28.03.18 13:50:00)