Ücret İadesi

Enpara Kartı'mdan bir kuruma yapmış olduğum yüklü miktardaki harcamanın iadesini talep ettim. Alışverişi gerçekleştirdiğim yerle anlaşmaya varıp tarafıma ücretimin geri iade edileceği söylendi. Dün kuruma bizzat giderek benden talep edilen harcama slipini ve kart numaramı ilettim. Ücret iadesinin en kısa zamanda yapılacağı söylendi. Sorduğumda spesifik bir gün vermediler. Benim bildiğim kadarıyla herhangi bir banka dahi olsa ücret mesai saatleri içerisinde geri iade edilmez mi? Bu konuda bir bilginiz var mı? Ücret ne zaman hesabıma geri yatırılır?

her firmada aynı oluyor mu bilmiyorum ama sürekli alışveriş yaptığım bir siteden iptal yaptığım zaman ücretin geri yatması bazen 10 günü bulabiliyor. bankayla ilgili bir durum ama bu, firmanın ilgisi yok.

  • lesmiserables  (27.03.18 17:39:35)
bir kaç kere harcama itirazı yaptım, hepsinde ücreti geri aldım ama hiç aynı gün yatmadı. 1 haftayı buluyor.

  • nrmnm  (27.03.18 17:45:33)
2 haftaya kadar yolu var

  • glamdr1ng  (27.03.18 17:59:59)