[]

kulak burun boğaz'da güvenilir bir isim lazım (ciddi)

Ses tellerinde tümör var. Biyopsi ve tomografi yapıldı. biyopsi kötü, tomografi temiz. daha önceden ses tellerinden biri kısmen alınmıştı. şimdi ikincisine de sıçramış ama gırtlakta bi şey yokmuş sanırım. GATA'nın doktoru (Bülent Evren Erkul) lazerle temizlenir, dolgu yapılır, ses de kısmen düzelir,tekrarlamaz dedi. Çapa doktoru (Bora Başaran) ise açık ameliyat yapılacak, iki ses teli komple alınacak, gırtlak da kazınacak, yoksa hep tekrarlar dedi.

benzer mevzu yaşayan var mı? Ankara'da Haldun Oğuz diye iyi bi doktor varmış. O da mı görse bilemedik? Ya da başka doktor tavsiyesi?


 
www.teomandal.com

hoca için çok iyi derler. ben bu şekilde 2 farklı görüş olsa 3 ve 4. görüşü de alırıdm.
  • oscar  (27.03.18 16:41:05) 
çok geçmiş olsun. ben olsam 10 doktora giderdim.

www.dilaverozturan.com
  • bir garip melek  (27.03.18 19:08:51) 
Acıbadem'den Prof. Dr. Asım Kaytaz ve Cerrahpaşa'dan Harun Cansız, bu alanda en iyi iki doktor. Onlara da bir fikir sorun derim. Geçmiş olsun.


  • agluna  (27.03.18 19:48:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.