[]

Cok yavaslayan iphone 6s

Merhaba,

2 seneyi biraz gecti alali. Gun icinde bazen cok agirlasiyor telefon. Animasyonlari cogu zaman es geciyor, kesik kesik yapiyor her seyi. Uygulama acilma hizlari da ona keza. Telefon guncel surumde. Eskiyen bataryadan dolayi mi acaba diyorum. Bataryayi degistirip olumlu sonuc alan oldu mu? Tesekkurler.

Edit: Belki arayan biri denk gelir bu duyuruya diye editleyeyim. Store'da degisim yapildi ve cok ciddi bir fark yaratti.

 
2 gün önce arkadaşım aynı şeyi paylaşmıştı storysinde. pilini değiştirince 6s telefonu baya hızlanmış
orjinaliyle değiştirmenizi tavsiye ederim ama
sonradan şişme yapmasın.
  • interview with the vampire  (27.03.18 15:12:35) 
Ücretsiz değişim hakkın yoksa 109 tl verip batarya değiştirebilirsin. Orijinal bataryası piyasada yok Apple olduğu için, o nedenle alıp kendin veya tamirciye yaptıramazsın.

Çakma batarya alırsan o olur bak.

Bence satılır bir keriz bulunup, gidip cıncık gibi Snapdragon 835'li bir Android telefon alınır, en az 3 sene sıkarsan 5 sene yavaşlamadan kullanılır. Bataryası ölünce de tamircide orijinal bataryayı uygun fiyata değiştirebilirsin.
  • bos gezenin bos ustasi  (27.03.18 17:06:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.