MoneyClub Kart-Özel Veri Gizliliği

Bu iş beni epey kıllandırıyor. Hayır gecenin bir yarısı aranma meselesi değil. Veri güvenliği ve gizliliği olayı.

Her yerde feryat figan onay almaya çalışıyorlarmış ve bir metin okutup onay istiyorlarmış. Ayrıntılı okuyamadım henüz. Yeni değişiklikler ne getiriyor? Ve bu değişiklikleri onaylamazsak eğer, kartı kullanamıyor muyuz, yoksa sadece kullanımı mı kısıtlanıyor?

Bana kalsa allah belanızı versin der geçerdim de, babam çok sık kullanıyor bu kartı ve Migros'u. Şu onayı bir ver hele diye epeydir hatırlatıyor.

Muhtemelen kendi ve bağlı olduğu diğer kurumlar için
1)müşteri satış portföyü oluşturup satış marjını arttırmak için kullanmak.
2)holdinge bağlı diğer kuruluşlardaki reklamlar için müşteri kitlesi oluşturup reklam ağı yapmak ve bunların yaş muhit ve cinsiyetine göre reklam ürünleri pazarlamak.
Verilerinizin kullanılmasını istemekte. Tamamen reklam ve pazarlama üzerine. Spam mesajları çoğalacak tabi haliyle.

Bunun en beterini vodafone yapıyor mesela. spam mesajlar akıyor. Vodafone yanımda uygulamasıyla bedava şeylere karşılık, kişisel bilgilerini firmalara satıyor.
  • filipis  (27.03.18 12:24:22)
Ben onaylamıcam zaten bana çok bir faydası yok

  • neferkitty  (27.03.18 12:25:46)
money puanları kullanamıyorsun diye biliyorum. ben onayladım

  • sta  (27.03.18 12:36:20)