[]

Çok yaşlı olduğu halde çalışanlar

Çevrenizde 80+ yaşında olup çalışmaya devam eden kimse var mı? Varsa bu kişiler ne işler yapıyor acaba?
 
Doktor olan var, iş yeri hekimi olarak çalışıyor, paraya ihtiyacı yok.


  • kullanıcıadımbuolsun  (27.03.18 11:57:48) 
Babam 80 yaşına kadar çalıştı. Aslına bakarsanız yaptığı daha çok danışmanlık, bilgilerini senelerdir çalıştığı şirketteki bir elemana aktarmak şeklindeydi.


  • SiyamkedisiZorro  (27.03.18 12:08:05) 
iki mimar var ortaklar. ikisi de seksenin üzerinde ve aktif olarak çalışıyorlar.


  • dilemma of subscribtionability  (27.03.18 12:18:53) 
İnşaat mühendisleri var tanıdığım.


  • filipis  (27.03.18 12:26:08) 
var. Emekli icra memuru, icra katibi olarak çalışıyor. Tahminince yaşi 83 85.


  • damla sakızlı dondurma  (27.03.18 13:29:49) 
dedem. kendi kurduğu işi var ve hala kontrol ediyor.


  • pinkpeony  (27.03.18 13:31:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.