Digiturk babamı kandırmış

Merhaba kullanıcılar. Babamı geçen yılın 23 Mayıs'ında Digiturk'ten aramışlar ve "Bedava Türk Telekom interneti + Digiturk kampanyası var" demişler. Ben de o zamanlar "Türk Telekom'un Digiturk ile alakası ne, onları Tivibu'su var" demiştim. Babam 24 aylık sözleşme imzaladığını söyledi. Bugün Digiturk sitesine girip sözleşmelere baktım, Türk Telekom kampanyası diye bir şey yok. Ayrıca 12 aylık taahhüt imzalanmış. Ben şimdi bunları yalan söylemekten mahkemeye verebilir miyim? Konuşmanın kayıtları vardır herhalde. Yoksa bizi Digiturk değil de yerel bir Digiturk bayisi mi aradı?

+ Bugün Digiturk online hizmetlere girip bakmamın sebebi de, Türk Telekom'dan arayıp taahhüdümüzün bitecek olduğunu söyleyen, biraz daha fazla ücret ödeyerek biraz daha hızlı bir pakede geçmemizi söyleyen insan. Türk Telekom online işlemlere girip onun da sözleşmesine baktım, ortada taahhüt maahhüt yok. En son 2014 yılında 2 yıllık taahhüt imzalamışız.

Şimdi ben bu üçkağıtçılara hadlerini bir güzel bildirmek istiyorum ki başka insanları böyle kandırmasınlar. Tavsiyelerinizi alayım?

Bu numara bayadır sürüyor, ancak çok ayrıntılı ve defalarca sorarsanız anlayabiliyorsunuz. Biz de neredeyse alacakken bu teklifin bu kadar iyi olmasında bir numara var diye araştırmıştık. Bunu direkt digiturk değil bayiilet yapıyormış. Tuzladaydı bizim olay.

  • red g  (27.03.18 11:27:18)
arama geçmişi duruyor mu, hangi numaradan aramışlar?

genelde firmaların kendisi değil de aracı bayiler böyle çakallıklar yapıyor. yine de belli olmaz tabi direk kendileri de olabilir. kimin aradığını tespit edip ona göre önce firmanın müşteri hizmetleri ile görüşün çözüm üretilmezse btk'ya şikayet edebilirsiniz.
  • nrmnm  (27.03.18 11:28:49)