[]

bir kızın az sayıdaki resminden kilosunu tahmin etme

kız yabancı. facebook adresini versem az çok tutturabilecek var mı?
 
boyunu bilmeden zor olur ama yolla.


  • high hopes of the sozluk  (27.03.18 03:12:35) 
1) Parmak üst boğum kalınlığı
2) Gerdan (bu bölgesi deri altı yağ seviyesinini belli eder)
3) Gıdı

bol şans..

not: ayak bilek kalınlığı da yazardım ama tahmin ediyorum ki ve mantıken o az sayıdaki fotoğraflar hep belden yukarı :))
  • Fayfa  (27.03.18 04:51:13 ~ 04:53:02) 
Facebook'u biliyorsan, Twitter, instagram derken ebesinin adını bile bulabilirsin.


  • neymis  (27.03.18 09:20:38) 
fotolar çok yakın ve sırf suratı görülecek şekilde ve de hafif üstten çekilmişse %100 şişkodur.


  • yazar yazmaz yazan yazar  (27.03.18 09:53:18) 
@yazar yazmaz yazan yazar haklı, eğer ki kilosunu ve vucut yapısını tahmin etme ihtiyacı duyuyorsanız aşırı kiloludur. Yoksa hepimiz gibi göbeği içine çekip boy boy fotoğraf çekinirdi :)


  • John Bloor  (27.03.18 10:45:43) 
sürekli belli açılardan çekmişse, mesela sadece bel üstü portre-benzeri fotoğraflar da değil, bel genişliği ve göbeği gizlemek için çapraz açıdan pozlar da işe yarar, o kadar şişman değilse bile kilosuyla bir sorunu var denebilir.


  • dafaisss  (27.03.18 15:38:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.