Taksim sabihagökçen ulaşım süresi

Selamlar, cuma günü saat 5:30 da sabihagökçende olmak için saat kaçta taksimden havataşa bineyim?
Kaç saat sürer ortalama, deneyimleyen biri var mı?

Başka günlerde aynı saatlerde giden varsa oda kabulüm.

Sabah 5:30'u kastediyorsan eğer, 4'te binsen 5'te havaalanında olursun. O saatte çok çok çok aksi bi durum olmadığı sürece yaklaşık 50 dakika sürer.

Saat 4'te binmen iyi olur. Çünkü o saatlerde Havabüs'ün (not: havataş değil artık) dolma ihtimali var. Çünkü Cuma seyahat eden çok oluyor. Bi sonraki araca kalıp riske atmamak adına 4 arabası iyidir.
  • gkn  (26.03.18 21:25:10)
Saat 5:30 dedim ama 17:30 kastediyordum. Ona göre mi cevap vermiştin gkn

  • zimbirik  (26.03.18 22:19:08)
@zimbirik allah razı olsun, bu sorunun cevabını ben de merak ediyorum, önümüzdeki haftalarda sabah 7.30da sabiha gökçen'de olmam lazım çünkü. aynı güzergahı ben de kullanıcam taksim'den :)

  • grace margaret mulligan  (26.03.18 22:37:16)
trafiksiz bir saatte 45 dk sürüyor taksim-sabiha arası, yoğun bir saatse 1.5 saati bulur. otobus dolarsa kalkar bu yuzden yogun saatlerde onu da hesaba katmanizi tavsiye ederim.

  • ozgur bir kusun hatirati  (26.03.18 23:00:42)