[]

galatasaray - trabzonspor bilet

bilet lazim bana bilet. nasil bulacagim. var midir
kombinesini falan devredecek, ya da yer nerelere bakabilirim? 
Benim bildiğim satış çıkmadı henüz.


  • intihar etsem de kendime gelsem  (26.03.18 17:42:44) 
5 maçlık kombine satışı var şu an, alabiliyorsan onu al. Yok ben sadece trabzon maçına gelmek istiyorum diyorsan, henüz onun biletleri satışa çıkmadı. Muhtemelen perşembe günü falan çıkar, alabilirsin.

Yalnız kale arkalarının tamamı ve kapalı tribünlerin üst bölümleri dolmuş durumda, bilgin olsun. O kategorilerden istiyorsan karaborsa yapan itle, çakalla muhatap olman gerekecek.
  • cay koy geliyorum  (26.03.18 18:48:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.