kime verilir? bilardo masası?

evin bodrumunda belki oynarım diye aldığım bilardo masam var, 10 senedir tek bir kez bile kullanmadım, arada arkadaşlar vb gelince oynuyor onun dışında tamamen fantezi unsuru oldu... şimdi bilardo odası olarak duran odayı sinema odasına çevirme projem var ama bu bilardo masası kime verilir, kime satılır ne yapılır bilmiyorum. çok yeni bir masa değil, çuhası yeni gerildi, toplarını ıstakalarını falan veresim yok, zamanında temiz para döküp almıştım, dekoratif obje olarak kullanırım diye düşünüyorum ama koskoca 3 top bilardo masasını birine vereyim desem bozup tekrar yapması zor/kimse uğraşmaz. böyle giderse hafta sonu çöpü boylayacak, ona da üzülüyorum. ne yapayım :(

Sahibinden.com'a koy, fiyatı da hemen satılacak gibi uygun yap. Bilardo salonu işletenler alırlar.

  • malheiros  (26.03.18 16:57:44)
yer ankara ise ben alırım.

  • babilbaligi  (26.03.18 17:00:17)
sahibinden e koy
ucuza verirsen hemen alırlar
biz sattık
  • kingcyrax  (26.03.18 17:05:07)
yer istanbul :(

  • Tears of Devil  (26.03.18 17:15:02)
istanbuldayım ve çok isterim ama şu an koycak yerim yok :(((

  • bizansa karsi memleket takimi  (26.03.18 17:24:06)
letgoya koy

  • suicides underground  (26.03.18 17:32:37)
Hiç bilardo oynamamama rağmen çöpü boylayacak kısmında gözüm kararmış düşüp bayılmışım, hastaneden yazıyorum.

Uygun fiyata her türlü satılır +1
  • onemoremile  (26.03.18 17:42:05)
Satılır her türlü ben Ankara olsa alırdım

  • gozu acik sevisen yahudi  (26.03.18 19:20:10)
Ben alırım, neresindesiniz İstanbul'un?

  • 6 yasimdan beri metal dinliyorum  (26.03.18 20:39:57)
Kardeşimi falan evden atıp masayı almayı düşünüyorum.

  • Giovanni Pipitto  (26.03.18 23:09:51)