Braking bad'i izlemeye hangi bölümden başlayayım

ilk 3 bölümünü 2-3 kere izleme girişimim olmuştu hepsinde de sıkılmıştım, konuyu az çok herkes biliyor zaten olaylar hangi bölümde kopuyor nereden izlemeye başlasak dizi sürükleyici olur ?

İlk bölümler sıkıcı olsa da baştan izlemek lazım. Karakterleri tanımak, karakter gelişimlerine şahit olmak için ilk sezon şart. İlk sezon bence komple sıkıcı ama 2. sezondan başlarsan da bi bok anlamazsın.

  • himmet dayi  (26.03.18 16:50:11)
Sezon finalinden başla en kötü. İlk bir kaç bölüm cidden sıkıcı

  • westblack  (26.03.18 16:51:23)
ilk birkaç bölümü zorla da olsa izle derim.

  • reachr  (26.03.18 17:08:33)
bölüm atlarsan ileride karakterlerin birbirine yaptıkları tripler çok ergence/kezbanca/kamilce/çocukça/saçma gelecektir. Sözlükte meşhur Skyler White olayına bile anlam veremeyebilirsin, abarttıkları kadar yokmuş dersin.

Dizi ilk sahneden final sezonunun son sahnesine kadar nakış nakış örülen planlı ve uzun soluklu bir film.
  • onemoremile  (26.03.18 17:35:24)
ben hiç filmde dizide uyuyan birisi değilimdir ama bunun ilk 3 bölümüne dayanamadım, biraz yorgunluğunda etkisi var tabi sızıp kaldım. yani karakterleri tanımak için diyorsak ilk bölümü atlaya atlaya izlesen anlarsın be, ya sevgili, arkadaş, kardeş birileriyle izle uyanınca sana anlatsın, ben öyle yaptım:) ya da ilk bölümleri biraz atlayarak geç ve spoil oku. Gerçi 3'e kadar bir şekilde izlemişin işte 4'ten başla artık.

  • pamuk helvalar cebe  (26.03.18 18:05:01)
breaking bad'in öyle bir yanı var. en bomba bölümü dahi açıp izlesen tek başına bir şey anlam ifade etmez. ben de diziyi bu ne lan diye diye izledim ama olaylar ilerleyip ağlandıkça bütün olarak bakabilmeye başladım. işte o andan sonra tadından yenmez oldu, bağımlılık yaptı :) birince de ''vay be ne izledim ben şimdi'' dedim. güzel dizi.

  • air  (26.03.18 18:05:43)
Başlama. Ciddiyim.

Ben de senin gibi “e bu ne ki şimdi!? :s” oldum ilk bölümlerinde. Neyse dizi düzelir, asıl bombalar gelir diye bekledim bekledim bir baktım dizi bitti. Hala çok pişmanım izlediğim için.
  • i m cool with that  (26.03.18 18:51:00)