[]

Sahipsiz köpekler

Son bi kaç gündür kampüsümümüzde başi boş tasmali kopeklere rastliyorum
Sibirya kurdu iki tane gördüm, masmavi gözleri.Millet niye kampüse atıyor bu hayvanlari, kayip ilanlarina baktım orada yok bu köpekler. Ne yapilabilir bu konuda?
Not: sehirmerkezine 7 8 km uzaklıkta, ormanlik bi yerde


 
Kampuslerde bakilir ogrenciler bos birakmaz die oraya birakiliyor


  • mor oje  (26.03.18 15:19:22) 
Ogrenciler kiyamaz sahiplenirler ya da en azindan hayvan kampüste iyi beslenir, bakilir diye. Bilgi Üniversitesi´nde ekstra afisler gormustum, o zaman fark etmistim boyle bir sorun oldugunu.


  • buf-e kür  (26.03.18 15:22:50) 
hayvanı süs eşyası sanan insanlıktan nasibini almamış zihniyetler hayvanın da bir canlı olduğunu, tuvalet,yemek, oyun, sevgi ihtiyacı olduğunu anlayınca işine gelmiyor. sokağa atıyor çünkü hayvanın bir canı olduğunun farkında değil. üşür mü acıkır mı düşünmüyor. bu vicdan yoksunları kampüslerde öğrenciler bakar diye en çok o bölgelere atıyor. benim besleme yaptığım bölgemde yaklaşık 200 tane cins köpek var. Golden, kurt, french bulldog ne istersen.

bu konuda bir şey yapamazsınız çünkü insanlara vicdan verebilmek malesef kimsenin elinde olan bir şey değil. yapacağınız tek şey köpeklere sevgi ve yiyecek vermektir.
  • suicides underground  (26.03.18 17:38:01 ~ 17:38:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.