istanbul kadikoy'den gidilebilecek serpme kahvalti mekani

Merhaba,

Soru baslikta.

- Araba yok. Toplu tasima ile gidecegiz. Vapur olur. Otobus olur. Taksi olur cikartip 100 lira vermeyeceksek.

- Cidden guzel serpme kahvaltisi olan bir yer ariyorum. Yani Koy kahvaltisi ayagina 2 recel, 2 yumurta, bir parca borek degil de hakikaten serpme kahvalti. Iki yabanci arkadasi goturecegiz. Merak ediyorlar bu serpme kahvalti isini.

- Kahvalti fiyatlarina dair fikriniz varsa onerilen yerde, o da faydali olur.

Cok tesekkurler

BAM's Cafe vardi Acibadem tarafinda, gayet iyiydi kahvaltisi.

Fiyatlari da sitesinde var: www.bamscafe.com
  • crown  (26.03.18 14:04:44)
kadıköy merkezde "Süt Yumurta Reçel" var; kahvaltıları da oldukça başarılıdır. Ham de bölgesel kahvaltı yapabiliyorsunuz. (git: www.zomato.com )

  • re noreno  (26.03.18 14:21:29)
cok tesekkurler. bunlari not ettim.

bir de simdi dusundum, deniz veya yesil goren, yukaridaki kriterlere de uygun yerleri de merak etmekteyim.
  • sen de başını alıp gitme ne olur  (26.03.18 14:30:59)
Zapata´nin kahvaltisi guzel. Her seyden 10 cesit yok, ama masaya gelen her sey lezzetli ve kaliteli. Pahali degil, sinirsiz cay seysi de var.

  • buf-e kür  (26.03.18 14:34:47 ~ 14:37:59)
Moda'da Naga Putrika var tavsiye ederim.

  • mysql34  (26.03.18 14:51:16)
naga putrika +1

  • someonewalksalone  (26.03.18 15:09:16)
naga putika +1 ama ben olsam anadolu hisarı big chefse giderdim. hem manzarası güzel. kadıköyden bir dolmuş

  • suicides underground  (26.03.18 16:16:34)
Naga Putrika +3 +5

  • kedili madam  (26.03.18 18:33:26)